♡My diary 2017♡

S novým kalendárnym rokom sa spája aj nový diár, ktorý pomáha v organizovaní dňa, týždňa,mesiaca a nakoniec celého roka.
Ja som aj na tento rok zvolila Fitness diár od Fitshaker pretože mi vyhovuje svojím obsahom. Nájdete v ňom miesto na plánovanie týždenných aktivít,denné poznámky, cieľ mesiaca, recepty, motivácie, zhodnotenie mesiaca a ďalšie nápady, ktoré z diára robia vašu osobnú knihu.
          Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt fitness diar 2017Súvisiaci obrázokSúvisiaci obrázokVýsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt fitness diar 2017
Tento diár váš naučí nie len správne cvičiť, ale milovať samu seba ♥. Fitness diár som ešte doplnila malým diárom, do ktorého si zapisujem vtipné hlášky (perličky).

Pri organizovaní diára sa medze nekladú, ukážem vám ako som si usporiadala svoj diár ja.
 Do veľkého diára si vždy zapisujem úlohy zo školy, narodeniny, meniny, dôležité čísla ale lepím si doň ho aj vstupenky z podujatí alebo lístky z cestovania a iné drobnosti. Malý diár nosím vždy len tak v školskej taška a počas roka ho ani nevyberám. Keď zaznie niečo vtipné hlavne v škole ale vonku s kamarátmi, zapíšem si to. Takto na nič nezabudnem.
 Mená známych som si podčiarkla.
K meninám  rodiny a kamarátov som ešte pridala vystrihnuté srdiečko. Ich narodeniny som si napísala každé zvlášť a nalepila k dátumu narodenia. 
 Nálepiek nie je nikdy dosť! Buď si ich lepím na každý začiatok mesiaca alebo len tak.
 Do tohto skráteného plánovača si vždy píšem narodeniny blízkych kamarátov a rodiny.
                            
 bez nálepiek ↑
S nálepkami to vyzerá omnoho lepšie ♥↑

Máte už aj vy diár na 2017? 

0 komentárov: