♥ Favorites 2015 ♥Ahojte! Už u veľa youtuberkách aj blokách som videla, ako prezentujú svoje obľúbené produkty. Na túto tému sa dnes vyjadrím aj ja, ale nebude to len o kozmetike alebo oblečení. Pri mojich favoritoch za rok 2015 budem mať z každého rožka troška.
Na začiatok začnem tým, čo som používala a používam to dennodenne- môj mobil a notebook. Obidva sú ladené do bielej farby, ktorá sa mi na elektronike veľmi páči. Aj mobil, aj notebook sú kúpené v minulom roku a zatiaľ som s nimi maximálne spokojná.
Je to Asus X553M. Na ntb som si istú čiastku sama našetrila a nakoniec som si ho len prednedávnom v decembri. Bol to predvianočný darček. Kúpila som si ho z toho dôvodu, že môj starý počítač (a bol naozaj starý) už prestával stíhať akúkoľvek prácu. To, že na ňom išiel pomaly internet ešte nebolo také strašné, ale  keď sa mi pri vytváraní prezentácii do školy úplne celý vypol a ani mi prezentáciu neuložil tak to ma išlo poraziť. Tento nový notebook je odolný voči mrazu, má jasný a silný zvuk ďalšia technológia je Smart Gesture, ktorá zaručuje rýchle a presné ovládanie prostredníctvom celého radu dotykových gest. Obsahuje čítačku pamäťových kariet, dva otvory na USB a DVD Sup. MTL. Zatiaľ pracuje fakt veľmi dobre a zvykla som si aj na Windows 10.
Mobil je Sony E3. Tak isto ako pri notebooku som si naň istú časť prispela. Kúpila som si ho v januári. Hlavne robí krásne fotky zadnou kamerou, predná kamera nerobí ich až tak kvalitné, ale nie je to žiadna hrôza. Preto je dobré mať väčšiu pamäťovú kartu. O tom aké fotky sa môžete presvedčiť na mojom Instagrame, kde som ako patrish_world. Dosť v ňom chodím na web, internet v mobile nemám, zatiaľ som s nim nemala nejaký problém. Mám v ňom nainštalovaný Instagram, antivírus, Dubsmash, Angry Bird. Nemám v pláne si sťahovať toho moc lebo viem, že to  mobil spomaľuje. Čo ma na ňom upútalo najviac je jeho dizajn.

Pri mojom mobile ešte chvíľku pobudnem. v minulom príspevku som sa už vyjadrila o tom, že mobil treba šetriť. Ja som si kúpila tento kryt a bola to najlepšia kúpa spomedzi všetkých mojich krytov. Je priehľadný a váš mobil môže vyzerať zakaždým inak. Stačí len obkresliť tvar krytu na ľubovolný papier (napr. obrázok z magazínu, fotku s kamoškami...), vyrezať všetky otvory, vystrihnúť tvar.  Keďže tento typ krytu nechráni displej, mám na ňom tvrdené sklo.

Od elektroniky cez kryty prejdem ku kozmetike. Balzamy sú moje každodenné SOS. Tieto 3 sú moje top of the top! O Eosoch netreba žiadne výklady, mne vždy pomôžu pri popraskaných perách, čo v zime mám docela často a pery treba hydratovať vždy. Určite ste už videli kolekciu kozmetiky, ktorú navrhla. Je neskutočne rozkošná. Ja som nemala v pláne, že si niečo objednám lebo som mala pocit, že momentálne mám všetko, čo potrebujem. Ale moja sestra si čosi objednala a darovala mi tento balzam, na ktorom je úžasné nie len jeho balenie, ale aj to, že má fakt dobrú pigmentáciu. Je červenej farby, čiže máte rúž aj balzam v jednom. Jediné mínus je to, že si ho musíte nanášať prstami.

Produkty Bioderma sa predávajú v lekárniach a sú veľmi kvalitné. Mám od nich množstvo krémov, čistiacich gélov, pleťových vôd. Vybrala som si tieto dva produkty, ktoré sa mi zdajú najlepšie.
Prvý produkt je korektor. Skladá sa z dvoch častí. Horná časť obsahuje zelený tuhý korektor, ktorý si natriete na nedokonalosť.Dolná časť je tekutý korektor, ktorých si prekryjete zelený korektor. Za tých pár mesiacov som toho minula dosť lebo keď idem do školy alebo keď sa mi nechce maľovať, ale nechcem vyzerať ako keby som sa práve zobudila použijem len toto a idem! 
Druhá vec je totálna bomba! Je to sérum, ktoré si večer aplikujete na vyrážku a do rána vám zmizne alebo sa zmenší. Je to bezfarebný gél.

Ani vy sa v bežný deň nezaobídete bez voňavky? Ja tiež. Táto má nie len nádherné balenie, ale ako pekne vonia! Absolútne netuším odkiaľ je pretože som ju dostala, ale určite keď budete ju vidieť v parfumérii tak si určite k nej pričuchnite. Ja mám toaletku lebo parfémy sú na mňa celkovo silné. Jej vôňa je jemne sladká a zároveň je taká vážna. Dlho vydrží a to je obrovské plus.

Na mojom blogu mám už niekoľko DIY a aj táto knižka s nimi súvisí. Je pre mňa plná inšpirácia. Má v sebe kopec návodov na kadejaké rozkošné veci. Pri každom jej listovaní ma napadne niečo nové čo by som si mohla ušiť alebo vyrobiť. Celá je ladená do krásnych fariem a celkovo má nádherný dizajn. Pomocou nej sa naučíte šiť, štrikovať, robiť patchwork, vytvárať gobelíny. Keďže v nej máte aj predlohy je to naozaj jednoduché.


Na šperky som veľká straka, ale tento rok som trochu ubrala. Začala som menej nosiť mohutné náhrdelníky a radšej som ich vymenila za hodinky alebo len drobné retiazky. Hodinky som minulý rok naozaj využila pretože odkedy mám nový mobil tak ho už nenosím po vreckách a je oveľa jednoduchšie sa pozrieť na ruku, ako si vyberať z batohu alebo kabelky mobil. Ako som si kúpila tieto hodinky nosila som ich a nosím často. Navyše sa k ním hodia drobné náramky alebo prstienky.
Jednoduché náramky sú nenápadné, ale urobia ruky nežnejšie. Ja som sa ich minulý rok vynosila poriadne. Mala som vybrať tie, ktoré odfotím lebo skoro všetky mi už nosením zoxidovali.

Ja som medzi mojich obľúbencov zaradila aj jedlo. Veď všetci máme radi sladké, hlavne to, ktoré je zdravé. Cereálie sú skvelá variácia. Značka Mysli na zdraví je moja obľúbená. Nájdete pri nej množstvo príchutí, ktoré chutia. Tieto čučoriedkovo malinové sú moje najobľúbenejšie. Najlepšie sú v nich kusy sušených malín. Chutia mi v podobe kaše. Ja si ju robím takto: do misky si odsypem koľko chcem, zalejem mliekom tak aby ho bolo trošku viac ako mysli, dám na dve minúty do mikrovlny, nakrájam si ovocie a zmiešam si to. Dobrú chuť!


Tak aké sú vaše obľúbené veci z minulého roka?

0 komentárov: